Ekskursijas

Gaidām Jūs uz ekskursijām:
staltbriežu apskate, zupas ēšana, vīna degustācija, zāļu tēju lietošana, dzīves prieka enerģijas noturēšana un uzņemšana.
Jaunozolu saimniecībā iespējams relaksēties no ikdienas steigas un problēmām. Sarmīte ir īsta zāļu sieva no Umurgas pagasta un zina gandrīz visu par zāļu tējām.
Dievs cilvēkam pie kājām noklājis veselības tepiķīti, kura izmantošanai nepieciešamas zināšanas. Sarmīte palīdz cilvēkam uzņemt biodinamisko enerģiju dabā no akmens līdz zāles stiebram. Samniece gan stāsta, gan dod iespēju iegādāties zāļu tējas, dažādus uzlējumus, smēres un sīrupus. Briežu dārzā  dzīvo staltbrieži, ar kuriem kontaktējoties cilvēks var relaksēties, jo briežu grācija un varenums reizē nomierina un uzlādē.
Saimnieks Vilnis gatavo dažādus mājas vīnus, kuri ir degustējami ekskursijas laikā.

Cena par ekskursiju saimniecībā 5 EUR, ja vēlaties nobaudīt saimnieces vārīto zupu uz dzīvas uguns, tad  ekskursiju grupām sākot no 10 cilvēkiem samaksa 7 EUR no cilvēka. Cene bērniem līdz 7 gadiem bez zupas baudīšana 3 eiro, ar zupas baudīšanu - 5 eiro. Iepriekš jāpiesakās pa tālr.: +371 29163639.